Wyrób pieczątek

W naszych punktach znajdą Państwo szeroką gamę praktycznych w zastosowaniu, wysokojakościowych i jednocześnie tanich pieczątek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu Klientów, umożliwiliśmy dokonanie zakupów drogą online – bez konieczności wychodzenia z domu. Informacje zawarte w Państwa zgłoszeniu traktujemy jako bazę do produkcji pieczątek. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, realizując je precyzyjnie i profesjonalnie. Oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje pieczątki firmowe, dostępne w wielu wariantach, wzorach i zawsze atrakcyjnych cenach. Prezentujemy stemple klasyczne, tabelaryczne, kieszonkowe, a także kolorowe, okrągłe, bądź kwadratowe. Wybór należy do Państwa! Pieczątki produkujemy z wykorzystaniem metody FLESH, która zapewnia najwyższą jakość odbicia, a także możliwość umieszczenia przykładowej grafiki, czy zdjęcia na powierzchni stempla oraz metody polimerowej.

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest profesjonalny wyrób pieczątek na zamówienie. Realizujemy indywidualne zgłoszenia naszych Klientów, starając się spełnić ich najśmielsze oczekiwania. W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama stempli do wyboru. Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania, które będą inwestycją w Państwa działalność. Dla nas liczy się najwyższa jakość wykonania oraz trwałość tych produktów.

ZAMÓW ONLINEGdzie nas znaleźć

Wrzeszcz

pon.-pt. 830-1900

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
ul. Do Studzienki 7
tel.{58} 556 44 83
kordes@kordes.pl

Przymorze

pon.-pt. 830-1900

sob. 900-1400

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
ul. Obrońców Wybrzeża 25 HORYZONT
tel. (58) 728 49 41
przymorze@kordes.pl

Tanie tusze i tonery

Serwis urządzeń biurowych

www.kordes.pl