OPRAWY MIĘKKIE

W naszej ofercie znajdą państwo wiele różnych sposobów na oprawienie wydrukowanych dokumentów takich jak:

BINDOWANIE - spięcie dokumentów na ich krawędzi grzbietem plastikowym lub metalowym, do jej wykonania konieczne jest wycięcie otworów w dokumentach łączonych, dokumenty obłożone są folią (przód) i tekturą (tył). Zaletą bindowanie plastikowego jest możliwość późniejszej wymiany stron bez niszczenia grzbietu. Zaletą bindowania metalowego jest jego wytrzymałość i estetyka, nie możliwa jest natomiast wymiana stron bez niszczenia grzbietu. Grzbiety dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Grzbiet plastikowy wsuwany (tzw. Listwa) - pozwala na szybkie oprawienie dokumentów, umożliwiając ich późniejsze rozłożenie i ponowne złożenie bez konieczności posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Kartki włożone są w plastikową listwę, obłożone folią (przód) i tekturą (tył).

Oprawa miękka kanałowa – przód tej oprawy wykonany jest z foli natomiast grzbiet i tył z tektury. Oprawiona jest w taki sam sposób jak oprawa twarda, czyli zaciskana wewnątrz pracy metalową listwą. Istnieje możliwość wyjęcia i wymiany kartek.

Termo-bindowanie (tzw. Klejona) – okładka z w całości wykonana z folii i tektury. Dokument włożony w nią skleja się pod wpływem wysokiej temperatury. Prezentuje się doskonale, oprawione dokumenty pozostają w komplecie, bez wypadania kartek.

Do prac można dołączyć samoprzylepna kopertę na płytę CD/DVD - koperta wykonana jest z trwałej i grubej folii, ma samoprzylepny tył, który pomaga umieszczenie na wewnętrznej, tylnej okładce pracy.


SPRAWDŹ CENYGdzie nas znaleźć

Wrzeszcz

pon.-pt. 830-1900

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
ul. Do Studzienki 7
tel.{58} 556 44 83
kordes@kordes.pl

Przymorze

pon.-pt. 830-1900

sob. 900-1400

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
ul. Obrońców Wybrzeża 25 HORYZONT
tel. (58) 728 49 41
przymorze@kordes.pl

Tanie tusze i tonery

Serwis urządzeń biurowych

www.kordes.pl