W y d r u k i   n a   p ł ó t n i e   C a n v a s
Udekoruj swoje ściany niezapomnianymi zdjęciami z wakacji, swoje biuro reprodukcjami najokazalszych obrazów, sypialnię pięknym i nastrojowym obrazem zachodzącego słońca. Wydruk na płótnie canvas po naciągnięciu na sosnową blejtramę to idealna forma dekoracji wnętrz. Drukujemy zarówno kolorowe, czarno-białe jak i same szkice dla tych, którzy sami chcą spróbować swoich sił w malarstwie.
Struktura tkaniny płóciennej Canvas ze swoją matową powierzchnią to świetny podkład pod każdy kolor, tonację i temat zdjęć. W naszym laboratorium wykonamy dla Ciebie gotowy wyrób drukując zdjęcie na płótnie i naciągając płótno na blejtram, czyli ramę z profilowanych listew, na którą tradycyjnie od wieków przybijane jest płótno malarskie. Wydruk nachodzi na boczne krawędzie blejtramu co zapewnia estetyczne wykończenie całości. Canvas może być z powodzeniem oprawiane w tradycyjne ramy.
Dodatkowo każdy obraz zabezpieczany jest specjalnym lakierem. Lakier ten zabezpiecza płótno przed działaniem wody (mokre palce), działaniem promieni słonecznych (zabezpieczenie przed UV) oraz innymi czynnikami zewnętrznymi. Wzmacnia kolory wydruku. Sprawia, że wydruk na płótnie jest trwalszy i lepszy.